Strategia marketingowa, Google Ads, Strona www, SEO

4-krotne zwiększenie wejść na stronę przy jednoczesnym obniżeniu kosztu kliknięcia o 700% - czy jest to możliwe?

Od początku współpracy z webszkolenie.pl prowadzimy im kampanie płatne w wyszukiwarce (Google Ads), pomagamy w optymalizacji strony internetowej, a także tworzymy treści SEO, aby poprawnie wypozycjonować stronę w wyszukiwarce Google.

Już po pierwszym miesiącu można było zobaczyć już znaczne efekty działań. Przy dłuższych działaniach w kampaniach Google Ads średni koszt kliknięcia spadł nawet o ponad 500%. Natomiast liczba kliknięć wzrosła ponad czterokrotnie. 

webszkolenie main
+ 400 %
KLIKNIĘCIA UŻYTKOWNIKÓW W REKLAMY
-1360
KOSZT WSZYSTKICH KAMPANII
+ 250 %
SŁÓWA KLUCZOWE W TOP 10

O kliencie

Webszkolenie to firma oferująca szkolenia online w tematyce BHP oraz HACCP. Obecnie ma w swojej ofercie ponad 15 szkoleń, które można wykonywać zdalnie z komputerów prywatnych lub firmowych. Usługi firmy są bardzo intuicyjne i każdy z dowolnego miejsca o dowolnej porze może uzyskać certyfikat. Szkolenia oraz certyfikat są dostępne w kilku językach.

webszkolenie logo klient

Sytuacja wyjściowa

Nasze działania

Strategia marketingu

Kampanie Google Ads

Strona www

Opytmalizacja SEO

Media społecznościowe

Efekty

Zwiększenie ilości kliknięć w reklamy o ponad 400%

Przez kompletne zoptymalizowanie kampanii w Google Ads mogliśmy uzyskać więcej kliknięć w reklamy przy jednoczesnym obniżeniu kosztu kliknięcia, a tym samym całościowym koszcie na reklamy. Pozwoliło to zyskać nowych klientów, którzy byli zainteresowani usługami Webszkolenie.

webszkolenie-efekt
Wiecej komentarzy i reakcji

Zmniejszenie kosztów kampanii o 500% oraz kosztu kliknięcia o ponad 700%

Dzięki zaawansowanej optymalizacji Google Ads byliśmy w stanie uzyskać dużo mniejsze koszty kampanii oraz kliknięcia reklamy. Dokonaliśmy tego m.in. poprzez ustawienie kampanii na odpowiednie, dobrze wybrane słowa kluczowe o niskiej konkurencji i niskim koszcie kliknięcia oraz usunięcie niechcianych grup docelowych i wyszukiwań.

Wyświetlanie się na ponad 250% więcej słów kluczowych

Po optymalizacji strony www oraz napisaniu treści nowych artykułów Webszkolenie pojawia się obecnie w wyszukiwaniach na ponad 160 słów kluczowych, które interesowały firmę pod względem strategicznym.

webszkolenie-efekt2

Chcesz, żebyśmy zajęli się pozycjonowaniem Twojej strony w Google?

Umów się na konsultację i otrzymaj darmową wycenę.

Co na to klient?

webszkolenie logo klient
"Pomogliście nam w odpowiedniej optymalizacji strony www oraz marketingu internetowym, aby dotrzeć do jak największej liczby osób. Obecna współpraca polega na kompleksowych działaniach, dzięki których wiemy, że nasza strategia marketingowa będzie działać długofalowo."
Radosław Nowak
Penta

Zamów darmową wycenę

Otrzymaj niezobowiązującą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb