Social Media

Kompleksowość

Zajmiemy się prowadzeniem profilu Twojej firmy we wszystkich mediach społecznościowych. Opracujemy strategię, określimy pożądaną grupę odbiorców, a tematy i częstotliwość publikacji dostosujemy do branży, w której działasz. Klucz do sukcesu w świecie mediów społecznościowych tkwi w zbudowaniu zaufania i podtrzymywaniu szczerych relacji z Klientami – zajmiemy się tym za Ciebie.

Korzyści

Stworzymy pozytywny wizerunek Twojej firmy w mediach społecznościowych.
Poszerzymy grono odbiorców, zdobywając tym samym potencjalnych Klientów.
Pomożemy Ci wyprzedzić konkurencję i wykorzystać najpopularniejsze portale do rozwoju Twojej marki.
Wypromujemy Twoją firmę w social mediach.

Dla kogo?

Niezależnie od tego jak długo prowadzisz firmę i w jakiej branży działasz, w świecie social mediów jest miejsce dla Twojego biznesu. Jeśli tylko chcesz zwiększyć zyski, dzięki aktywnemu korzystaniu z mediów społecznościowych, nasza oferta jest dla Ciebie. 

Krok po kroku

Opracowanie strategii

Zaczniemy od określenia grupy docelowej oraz wyznaczymy cele i kierunki naszych działań. Dopasujemy również kanały, styl graficzny oraz język komunikacji do Twojej branży i profilu potencjalnych odbiorców. Sukces naszych działań będziemy weryfikować umówionymi miernikami (KPIs).

Harmonogram

Raz w miesiącu będziemy przygotowywać harmonogram publikacji. Zapewniamy kompleksowe działanie, które będzie zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Wdrażanie

czyli po prostu realizacja założeń zawartych w ustalonym harmonogramie. Pamiętaj jednak, że jesteśmy dla Ciebie, więc możesz liczyć na naszą elastyczność i dostosowanie prac do bieżących potrzeb Twojej firmy.

Weryfikacja

Po każdym zakończonym miesiącu sporządzimy raport ze zrealizowanych działań. Przeanalizujemy uzyskane wyniki i w razie potrzeby dokonamy zmian w opracowanej strategii, tak by osiągać jak najlepsze rezultaty.

Gwarantujemy

Profesjonalizm.

Niebanalne i ciekawe pomysły.

Treści i grafiki najwyższej jakości.

Maksymalne zaangażowanie i elastyczność.

Koszt

Od 500zł/miesiąc

 

Ostateczna cena zależy od wielu czynników, takich jak Twoje oczekiwania, branża, zakres naszych usług, częstotliwość publikacji, czy ilość social mediów w których będziemy działać. Finalny koszt każdorazowo ustalamy po przeprowadzonej rozmowie wstępnej i sprecyzowaniu Twoich oczekiwań.

Często zadawane pytania

Eksperci z RodIN pomagają stworzyć profile w takich mediach społecznościowych jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok. Podczas rozmowy z ekspertem można także ustalić działalność w innych mediach społecznościowych.

W zależności od wyboru pakietu dla firmy ekspert może pomóc w pisaniu postów na fanpejdżu, tworzeniu treści na profilu, odpisywaniu na wiadomości oraz komentarze. Można także dostosować usługi do przedsiębiorstwa w zależności od potrzeby.

Tak, oczywiście jest możliwość tworzenia reklam na mediach społecznościowych.

Reklama w mediach społecznościowych jest dobrym rozwiązaniem dla prawie każdego rodzaju działalności. Można promować markę w różny sposób: tekstowo, graficznie oraz poprzez wideo. Dużym plusem jest precyzyjny dobór odbiorców, którzy będą zainteresowani naszą reklamą. Można odpowiednio dopasować grupę docelową, a tym samym zwiększyć skuteczność reklamy.

Języki, w których mówimy i piszemy to polski, angielski, rosyjski i niemiecki. W takich językach możemy stworzyć treść na social media firmy.

Ilość oraz tematykę postów wybieramy podczas rozmów z klientem — zarówno klient, jak i specjalista do spraw social media może zaproponować najlepsze praktyki, dzięki czemu powstaną najlepsze treści na media społecznościowe.

Ilość postów wybierana jest indywidualnie i zależne od typu działalności, możliwości finansowych oraz wcześniejszych działań reklamowych firmy.

W zależności od wyboru pakietu. Podczas rozmów warto zaznaczyć taką chęć. Można wybrać samodzielne odpisywanie na wiadomości prywatne oraz komentarze pod postami. Dobrą taktyką jest także pozostawienie tego zadania ekspertowi.

Tak, jest możliwość stworzenia grupy na Facebooku oraz administrowanie i moderowanie nią.

Tak, tworzymy własne grafiki na social media. Można także udostępnić gotowe grafiki specjaliście do wykorzystania w mediach społecznościowych.

"These guys are real experts in marketing and they know what they're doing. This is especially true for b2b & branding, 100% recommended!"
Sascha Fahrbach
CEO Digitaltrek

Umów się na darmową konsultację

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie ze specjalistą