Referencje klientów RodIN.pl

Zobacz historie naszych klientów i to, jak nasze działania przyczyniły się do ich sukcesu.

klienci baner image

Filtry:

Pokaż wszystkie
Kompleksowa obsługa marketingu
Księgowość
SEO
Google Ads
Strategia i doradztwo
Szkolenia z marketingu
Strony www
Social media

Jak zwiększyliśmy ilość konwersji Penta o 200%?

Przeprowadziliśmy audyt dotychczasowych działań marketingowych w firmie, określiliśmy słabe strony wcześniejszych akcji i na podstawie wyciągniętych wniosków zaczęliśmy wdrażać nową strategię.

W efekcie ilośc konwersji i kliknięć w reklamy wzrosła o ponad 200% przy tym samym budżecie, a koszt pozyskania leada spadł do 5zł z 145zł.

Marketing od A do Z uszyty na miarę pod potrzeby klienta

Opracowaliśmy strategię marketingu od podstaw, w porozumieniu z klientem zbudowaliśmy zupełnie nową stronę internetową, poprawiliśmy jakość profili na mediach społecznościowych firmy.

Kompleksowa obsługa marketingu rekrutacyjnego, stworzenie strony i dotarcie do 100 000+ osób.

Współpraca z firmą Dellner opiera się na ciągłym tworzeniu i ulepszaniu rekrutacyjnej strategii marketingowej, opierającej się na obecnych zapotrzebowaniach kadrowych firmy. Stworzyliśmy od początku rekrutacyjną stronę internetową, profil Kariery w Dellner na Facebooku, pracujemy nad treściami umieszczanymi przez dział HR w Dellner oraz tworzymy kampanie Google Ads, dzięki którym potencjalni pracownicy trafiają na stronę.

Obecnie stronę internetową odwiedza około 1 000 osób miesięcznie, posty na Facebooku od 3 000 do nawet 11 000 osób, a liczba konwersji w kampaniach Google Ads przekracza 40%.

4-krotne zwiększenie wejść na stronę przy jednoczesnym obniżeniu kosztu kliknięcia o 700% - czy jest to możliwe?

Od początku współpracy z webszkolenie.pl prowadzimy im kampanie płatne w wyszukiwarce (Google Ads), pomagamy w optymalizacji strony internetowej, a także tworzymy treści SEO, aby poprawnie wypozycjonować stronę w wyszukiwarce Google.

Już po pierwszym miesiącu można było zobaczyć znaczne efekty współpracy. Przy dłuższych działaniach w kampaniach Google Ads średni koszt kliknięcia spadł nawet o ponad 500%. Natomiast liczba kliknięć wzrosła ponad czterokrotnie.

Przebudowa strony www, z autorskim systemem rezerwacji wizyt

Współpraca od ogółu do szczegółu — pomysł na stronę internetową, stworzenie systemu do samodzielnego umawiania przez klientów, umożliwienie klientowi samodzielnej edycji powstałej strony.

Jak Cozy House dzięki nam znalazło swoje miejsce w sieci?

Analiza konkurencji, dobry projekt i budowa zupełnie nowej strony internetowej. Tylko tyle i aż tyle wystarczyło, by poprawić wizerunek firmy na zewnątrz i zwiększyć ilość klientów!

Zamów darmową wycenę

Otrzymaj ofertę pozycjonowania Twojej strony jeszcze dziś