Strategia marketingowa, strona internetowa, SEO, Google Ads, Social media

Kompleksowa obsługa marketingu rekrutacyjnego, stworzenie strony i dotarcie do 100 000+ osób.

Współpraca z firmą Dellner opiera się na ciągłym tworzeniu i ulepszaniu rekrutacyjnej strategii marketingowej opierającej się na obecnych zapotrzebowaniach kadrowych firmy. Stworzyliśmy od początku rekrutacyjną stronę internetową, profil Kariery w Dellner na Facebooku, pracujemy nad treściami umieszczanymi przez dział HR w Dellner oraz tworzymy kampanie Google Ads, dzięki których potencjalni pracownicy trafiają na stronę.

Obecnie stronę internetową odwiedza około 1 000 osób miesięcznie, posty na Facebooku od 3 000 do nawet 11 000 osób, a liczba konwersji w kampaniach Google Ads przekracza 40%.

1
ŚREDNI ZASIĘG POSTA NA FACEBOOKU
1
MIESIĘCZNA LICZBA WEJŚĆ NA STRONĘ
+ 1
LICZBA KONWERSJI W GOOGLE ADS NA TYDZIEŃ

O kliencie

Dellner to lider w produkcji systemów łączących pociągi na całym świecie. Dostarczają sprzęgi, przejścia międzywagonowe, adaptery, systemy zarządzania energią zderzenia oraz usługi posprzedażne dla operatorów i producentów taboru szynowego. W Polsce zajmują się produkcją jednostkową części, montażem finalnym sprzęgów oraz usługami serwisowymi. Firma zatrudnia ponad 1 000 pracowników w 21 filiach w 15 krajach na całym świecie, a siedziba w Polsce znajduje się w Miszewku, w województwie pomorskim.

Sytuacja wyjściowa

Nasze działania

Strategia marketingu

Strona www karierawdellner.pl

Prowadzenie profilu na Facebooku

Kampanie Google Ads

SEO oraz prowadzenie bloga

Tworzenie treści fotograficznych oraz wideo

Chcesz, żebyśmy poprowadzili Twoje kampanie?

Zobacz naszą ofertę i umów się na niezobowiązującą konsultację!

Efekty

Dotarcie z niektórymi postami na Facebooku do ponad 3 000 użytkowników

 • Po wprowadzeniu odpowiedniej strategii publikowania postów, a także znalezieniu grup osób, które będą zainteresowane działalnością firmy, Dellner zyskało kilka tysięcy osób, do których dotarły posty publikowane na Facebooku (maksymalnie ponad 11 500).
 • Aktywność pod postami często przekracza ponad 100 (maksymalnie 329). 
 • Zasięg strony w ciągu ostatnich 3 miesięcy wyniósł ponad 24 000 użytkowników. 
 • Znalezienie odpowiedniej grupy docelowej i strategii publikacji postów na Facebooku przyniosło firmy Dellner nie tylko zwiększenie zasięgu swojej strony, ale także wzrost aktywności użytkowników pod postami.

Liczba wyświetleń strony wzrosła o 823% w ciągu dwóch miesięcy

 • Po utworzeniu strony internetowej działano nad jak najlepszą optymalizacją, a także wprowadzenie dodatkowych opcji, aby była wygodna i intuicyjna dla użytkownika. 
 • Działano zarówno pod kątem SEO, jak i tworzeniu treści ciekawych dla potencjalnych pracowników. 
 • W ciągu miesiąca od stworzenia strony zauważono znaczne efekty pracy, które ciągle wzrastały. 
 • Obecnie ciągle występuje wzrost liczby kliknięć oraz liczby wyświetleń, które dzięki budowaniu odpowiedniej treści na stronie ciągle będą rosnąć.

Utworzenie kampanii Google Ads ze współczynnikiem konwersji 41%

 • W lutym 2023 utworzono trzy kampanie, które miały na celu zrekrutowanie osób na kilka stanowisk. 
 • Dzięki odpowiedniej strategii słów kluczowych, a także odpowiedniej analizie konkurencji udało się stworzyć reklamy, które dotarły do 61 300 użytkowników w wyszukiwarkach w ciągu pierwszego miesiąca, a kliknięć było ponad 2 000. 
 • Obecnie w ciągu tygodnia jest około 700 wyświetleń, z czego prawie 200 osób klika w reklamę (około 29%). 
 • Współczynnik konwersji to około 41% osób – czyli tyle procent osób ze wszystkich wchodzących na stronę wykonuje cel, który został założony.

Co na to klient?

“Współpracujemy z firmą Rodin od sześciu miesięcy. W ramach współpracy została stworzona strona internetowa, prowadzone są stałe działania SEO oraz marketingu internetowego. Współpraca układa się bardzo dobrze, jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy.”
Olga Krzoska
HR Business Partner w firmie Dellner

Zamów darmową wycenę

Otrzymaj niezobowiązującą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb