Kompleksowy marketing, strona www, SEO, Google Ads

Jak zwiększyliśmy ilość konwersji Penta o 200%?

Przeprowadziliśmy audyt dotychczasowych działań marketingowych w firmie, określiliśmy słabe strony wcześniejszych akcji i na podstawie wyciągniętych wniosków zaczęliśmy wdrażać nową strategię.

W efekcie ilość konwersji i kliknięć w reklamy wzrosła o ponad 200% przy tym samym budżecie, a koszt pozyskania leada spadł do 5 zł z 145 zł.

+ 200 %
Ilość konwersji
-145
Koszt leada
+ 200 %
Klikalność reklam

O kliencie

Penta to gdyńska firma działająca w obszarze IT od ponad 25 lat. Zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną wielu przedsiębiorstw. W ofercie posiada oprogramowania znanych marek jak Acronis czy Symfonia, ale może pochwalić się też wieloma autorskimi rozwiązaniami, które skutecznie wspierają klientów firmy.

Logo Pent

Sytuacja wyjściowa

Nasze działania

Strategia marketingu

Strona www

Kampanie Google Ads

Optymalizacja SEO

Prowadzenie Social Media

Efekty

Zwiększenie ilości konwersji o ponad 200%

Wdrożyliśmy nowe strategie reklamowe, stworzyliśmy landing pages oraz dopasowaliśmy treści reklam do oczekiwań odbiorców, co pozwoliło podwoić ilość nowych klientów.

Penta-1
Penta-wyniki kampanii

Wzrost klikalności w reklamy o 200%

Zoptymalizowaliśmy słowa kluczowe i treści reklam, przeprowadziliśmy testy A/B oraz personalizację dla poszczególnych grup docelowych w kampaniach Google Ads, co przyczyniło się do wzrostu klikalności i atrakcyjności reklam o ponad 200%.

Zmniejszenie kosztu pozyskania leada o 97%

Nasze działania w kampaniach reklamowych Penta doprowadziły do zmniejszenia średniego kosztu pozyskania leada ze 150zł do 5zł

Penta-wyniki kampanii

Chcesz, żebyśmy poprowadzili Twoje kampanie?

Zobacz naszą ofertę i umów się na niezobowiązującą konsultację!

Przed

Po

Redesign i prowadzenie mediów społecznościowych

Stworzyliśmy nową identyfikację wizualną firmy Penta, zaplanowaliśmy regularne publikacje w różnych formatach (zdjęcia, relacje, wideo), co przyczyniło się do wzrostu zasięgu i świadomości marki na platformach społecznościowych.

Nowa strona www

Firma pojawiła się w sieci z nowoczesną, przystępną i czytelną stroną internetową, znajdującą się wysoko w wynikach wyszukiwania w Google.

Zbudowaliśmy profesjonalny wizerunek firmy i w atrakcyjny sposób zaprezentowaliśmy jej dotychczasowe realizacje.

Podjęte przez nas działania realnie zwiększyły liczbę klientów, a tym samym obroty firmy.

Co na to klient?

Penta-podstrona-programy-symfonia
"Wykonaliście dokładną analizę działań marketingowych, zidentyfikowaliście obszary wymagające ulepszeń i wprowadziliście odpowiednie zmiany. Zapewniacie nam wsparcie na każdym etapie procesu, co jest dla mnie niezwykle istotne."
Radosław Nowak
Penta

Jesteś klientem Penta?

Wypełnij formularz i otrzymaj 20% zniżki na dowolną usługę