Kompleksowy marketing, strona www, Google Ads, Social Media

Marketing od A do Z uszyty na miarę pod potrzeby klienta

Opracowaliśmy strategię marketingu od podstaw, w porozumieniu z klientem zbudowaliśmy zupełnie nową stronę internetową, poprawiliśmy jakość profili na mediach społecznościowych firmy.

solveq-baner-wesbsite
+ 214 %
obserwatorów w social media
+ 70 %
wyświetleń na profilach firmy
+ 322 %
Więcej kometarzy
+ 118 %
reakcji na treści

O kliencie

Solveq to prężnie rozwijający się software house z Gdyni, działający w branży IT. Firma zajmuje się tworzeniem na zamówienie programów dla przedsiębiorstw. Na swoim koncie mają zrealizowana na rzecz ogromnych firm, jak np. przedsiębiorstwo telekomunikacyjne Telenor czy Kross, którego nikomu przedstawiać nie trzeba.

solveq baner

Sytuacja wyjściowa

Nasze działania

Strategia marketingu

Strategia_marketingu

Strona www

solveq-baner-wesbsite

Media społecznościowe

Media_społecznościowe

Prowadzenie LinkedIn

LinkedIn

Kampanie Google Ads

Google_Ads

SEO oraz prowadzenie bloga

Blog SEO

Realizacja i publikowanie podcastów

Podcasty

Tworzenie treści fotograficznych oraz wideo

Treści_wideo

Materiały marketingowe

Materiały_marketingowe

Efekty

Ponad 214% więcej obserwatorów w mediach społecznościowych

Dzięki działaniom marketingowym i prowadzeniu odpowiednich kampanii na mediach społecznościowych udało nam się pozyskać ponad 214% więcej obserwatorów w porównaniu z okresem przed wdrożeniem działań. Oznacza to, że znacznie zwiększyliśmy grono potencjalnych klientów, którzy śledzą działania w mediach społecznościowych. W ramach tych optymalizacji opracowaliśmy strategię content marketingową i regularnie publikowaliśmy wartościowe oraz angażujące treści, co przyciągnęło uwagę nowych obserwatorów.

Ponad_214__więcej_obserwatorów_w_social_media
Większa_liczba_wyśiwetleń

Liczba wyświetleń na profilach firmy o 70% wyższa niż przed wdrożonymi zmianami

Po wprowadzeniu zmian na profilach firmy w mediach społecznościowych zauważyliśmy wzrost liczby wyświetleń o 70%. Oznacza to, że nasze działania wzbudziły większe zainteresowanie wśród użytkowników i przyczyniają się do zwiększenia widoczności Solveq. Jednym z kluczowych czynników, które wpłynęły na wzrost liczby wyświetleń, było publikowanie wartościowych treści, które odpowiadają na potrzeby i zainteresowania obserwatorów.

322% więcej komentarzy i wzrost o 118% reakcji na publikowane treści

Dzięki naszej strategii content marketingowej i regularnemu publikowaniu angażujących treści, udało nam się zwiększyć liczbę komentarzy o 322% oraz reakcji o 118% w porównaniu z okresem przed wdrożeniem działań. W ramach naszych działań analizujemy także reakcje użytkowników na publikowane treści i dostosowujemy naszą strategię w oparciu o uzyskane wyniki, co przyczynia się do ciągłego poprawiania efektywności naszych działań marketingowych.

Więcej_komentarzy_i_reakcji

Chcesz żebyśmy poprowadzili Twoj marketing?

Umów się na niezobowiązującą konsultację!

Co na to klient?

“Bardzo serdecznie polecam współpracę z RodIN - pomogli nam wdrożyć strategię marketingową. Dzięki temu mogliśmy rozwinąć nowe kanały sprzedaży oraz pokazać się w wielu obszarach Internetu, gdzie wcześniej nie działaliśmy”
Marcin Kulawik
CEO SolveQ

Zamów darmową wycenę

Otrzymaj niezobowiązującą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb