SZKOLENIA SEO

Większa widoczność Twojej marki w internecie. Wysoka pozycja firmowej witryny w wynikach wyszukiwania. Coraz lepsze wyniki finansowe Twojej firmy. Te twierdzenia brzmią zachęcająco? Jesteś zainteresowany i chcesz przełożyć teorię na praktykę w Twojej firmie? To znaczy, że szkolenie SEO jest dla Ciebie!

Szukasz kursu SEO? Zobacz, co możesz zyskać z agencją RodIN

Oferujemy szkolenie SEO, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez skomplikowany, ale też bardzo fascynujący świat SEO. Zdobędziesz komplet niezbędnej wiedzy na temat optymalizowania stron internetowych, tak aby Twoja witryna lub witryny osób, z którymi współpracujesz, znalazły się wysoko w wynikach wyszukiwania, np. w Google.

Wybrany kurs możesz zrealizować w najdogodniejszej dla Ciebie formie. Wolisz pracę w grupie w sali szkoleniowej? A może interesuje Cię elastyczność i możliwość wykonywania szkolenia online w dowolnym momencie? W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Profesjonalne szkolenie SEO, zakupione w naszej agencji, to gwarancja najwyższej jakości. Poza tym wygodna forma

Zespół rodin
ksiegowosc-baner
RodiN na Facebook Hacker Way
Zespół w biurze

O naszej firmie

Nasza agencja marketingowa, pozycjonowaniem stron internetowych (SEO) zajmuje się od wielu lat. Skutecznie pomagamy naszym klientom w optymalizacji stron. Nasz zespół specjalistów posiada ogromną wiedzę na temat działań SEO.

Pozycjonowanie stron internetowych zawsze realizujemy w kilku etapach, aby nasze działania były jak najbardziej skuteczne. Chcemy przekazywać naszą wiedzę dalej, dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji szkolenie SEO, które przygotuje Cię do bycia specjalistą w tej dziedzinie.

Dlaczego warto korzystać z naszych szkoleń?

Nasz kurs pozycjonowania stron internetowych to coś więcej niż pakiet teoretycznej wiedzy. Pokażemy Ci, na co należy zwrócić uwagę, żeby Twoje działania w zakresie SEO przynosiły satysfakcjonujące efekty. I co najważniejsze – pokażemy to na realnych przykładach, z którymi mamy styczność na co dzień.

Co zyskasz?

 1. Program szkolenia SEO dopasowany do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz poziomu posiadanych umiejętności.
 2. Naukę w oparciu o praktyczne przykłady, dzięki czemu lepiej przyswoisz wiedzę.
 3. Informacje, jakie narzędzia SEO są najskuteczniejsze i najbardziej przydatne..Dzięki nabytym umiejętnościom staniesz się mocną konkurencją w branży SEO.

Dlaczego my?

1
Lat doświadczenia
1 %
Sukcesu
1
Zadowolonych klientów

Zamów szkolenie

Kursy marketingu z naszą firmą - dlaczego warto z nich skorzystać?

Wieloletnie doświadczenie

Marketing strategiczny, marketing internetowy i wiele innych obszarów z nim związanych towarzyszy nam od początku istnienia naszej firmy. Na dowód naszych kompetencji mamy grono zadowolonych klientów. Dzięki temu możesz być pewny wysokiej jakości wiedzy, jaką przekażemy Ci na szkoleniach.

Na naszych szkoleniach nie teoretyzujemy. Wszystko opieramy o praktyczne przykłady, co pozwala zdecydowanie lepiej przyswajać wiedzę.

Praktyczne
podejście

Praktyczne podejście

Na naszych szkoleniach nie teoretyzujemy. Wszystko opieramy o praktyczne przykłady, co pozwala zdecydowanie lepiej przyswajać wiedzę.

Indywidualne dopasowanie

Jesteśmy tu dla Ciebie, dlatego uważanie wysłuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań. Szkolenie, w jakim weźmiesz udział, zostanie dopasowane do Twoich preferencji w 100%.

Co znajdziesz w ofercie naszych szkoleń?

Pakiet szkoleń z zakresu SEO, jakie oferujemy, obejmuje zagadnienia odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz zdecydować się na jedno, konkretne szkolenie, na temat interesującego Cię zagadnienia, ale też zrealizować ich większą ilość. Co u nas znajdziesz?

Podstawy SEO

Kurs idealny dla osób, które dopiero zaczynają działać w branży SEO. Na tym szkoleniu SEO, uczestnik jest szczegółowo zapoznawany z kluczowymi informacjami na temat pozycjonowania stron internetowych, które są niezbędne do pracy dla każdego SEO specjalisty. Dowiesz się z niego:

 • Co to jest SEO i dlaczego jest ważne?
 • Kluczowe czynniki wpływające na pozycjonowanie.
 • Techniki optymalizacji treści.
Żeby skutecznie optymalizować stronę internetową, musisz wiedzieć, co dotychczas było na niej nie tak. Pomocny będzie kurs audyt SEO. Celem szkolenia SEO na temat audytu jest nauczenie uczestników, jak prawidłowo przeprowadzić audyt w taki sposób, by skutecznie zidentyfikować błędy i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Omówione zostaną takie zagadnienia jak:
 • Wykorzystanie narzędzi do analizy witryny.
 • Identyfikacja problemów technicznych..Analiza słów kluczowych i konkurencji.

Audyt SEO

Audyt SEO

Żeby skutecznie optymalizować stronę internetową, musisz wiedzieć, co dotychczas było na niej nie tak. Pomocny będzie kurs audyt SEO. Celem szkolenia SEO na temat audytu jest nauczenie uczestników, jak prawidłowo przeprowadzić audyt w taki sposób, by skutecznie zidentyfikować błędy i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Omówione zostaną takie zagadnienia jak:
 • Wykorzystanie narzędzi do analizy witryny.
 • Identyfikacja problemów technicznych..Analiza słów kluczowych i konkurencji.

Optymalizacja treści

Praktyczne przykłady i wskazówki zaczerpnięte z naszej agencji SEO sprawią, że otrzymasz rzetelną i konkretną wiedzę na temat skutecznej optymalizacji stron internetowych. Na tym szkoleniu nauczymy Cię:

 • Tworzenia atrakcyjnych tytułów i metaopisów.
 • Organizacji struktury treści.
 • Optymalizacji obrazów i multimediów.

Jak się zapisać?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać opcję szkolenia oraz zakres najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Możesz wypełnić dedykowany formularz, abyśmy to my skontaktowali się z Tobą.

Lokalne SEO

Wiemy, że lokalne pozycjonowanie stron internetowych to bardzo istotne zagadnienie, które ma ogromny potencjał – szczególnie dla firm, których działalność opiera się na działaniach np. w jednym lub kilku miastach, na obszarze konkretnego województwa lub kraju. W naszej ofercie tematów szkoleń SEO znajdziesz również to, w którym szczegółowo omawiamy kwestie:

 • Optymalizacji dla wyników lokalnych.
 • Rejestracji w katalogach lokalnych.
 • Recenzji i opinii klientów.

Link Building

Link bulding jest bardzo ważnym zagadnieniem w wielu dziedzinach marketingu internetowego, ale w SEO szczególnie. Właśnie dlatego uznaliśmy, że temat ten powinien być omówiony w odrębnym szkoleniu SEO. Uczestnicy zostaną zapoznani z następującymi zagadnieniami:

 • Budowanie wartościowych linków.
 • Analiza profilu linków.
 • Skuteczne strategie pozyskiwania linków

Analiza i raportowanie

SEO to proces ciągły, który trzeba nieustannie monitorować. Dlatego przygotowaliśmy też szkolenie z analizowania danych oraz ich raportowania. Dowiesz się na nim o takich zagadnieniach jak:

 • Monitorowanie pozycji w wynikach wyszukiwania.
 • Analiza danych i wskaźników kluczowych.

Tworzenie raportów i rekomendacji.

Terminy i miejsca szkoleń

Nasza oferta jest dostosowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Powiedz nam, czego konkretnie chciałbyś się nauczyć, ile czasu jesteś gotów poświęcić na szkolenie i w jakiej formie preferujesz je odbyć. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie ofertę kursu z zakresu skutecznego pozycjonowania stron.

Szkolenia stacjonarne

Nasz program kursu SEO przede wszystkim jest spersonalizowany pod potrzeby naszych uczestników. Jeśli zatem preferujesz bezpośredni kontakt i możliwość rozmowy „twarzą w twarz”, skorzystaj ze szkolenia stacjonarnego. Kilkuosobowa grupa, możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń, zadawanie pytań na żywo – wiele osób wybiera właśnie tę opcję.

Szkolenia SEO online

W przypadku kursu SEO realizowanego w formie on-line – dajemy Ci materiały, dostęp do kontaktu z naszymi ekspertami oraz praktyczne ćwiczenia, a to Ty organizujesz kiedy, gdzie i w jakiej formie chcesz realizować szkolenie. Jeśli nie masz czasu, jesteś zabiegany i wszystko robisz w tak zwanym międzyczasie – wybierz kurs SEO online.

Konsultacje indywidualne

Jeśli nie potrzebujesz ukończenia kursu SEO, bo np. posiadasz już całą potrzebną wiedzę, ale chcesz skonsultować przeprowadzony audyt lub przedyskutować wdrażaną strategię, skorzystaj z konsultacji indywidualnych. Ze swojej strony oferujemy pomoc w każdym, nawet najdrobniejszym temacie, jaki będziesz chciał z nami omówić w trakcie takiej rozmowy.

Wsparcie po szkoleniu

Jeśli ukończyłeś któreś z naszych szkoleń i tytułujesz się już mianem SEO specjalisty, ale potrzebujesz drobnej pomocy w jakiejś kwestii – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Poza standardową ofertą kursów SEO wspieramy naszych uczestników na początku ich nowej drogi, aby mogli optymalizować i pozycjonować strony internetowe jak najskuteczniej. Początku mogą być trudne – my postaramy Ci się jak najbardziej je ułatwić.

Zamów szkolenie

Opłaty i warunki uczestnictwa

Ceny szkolenia Google Ads w naszej firmie zaczynają się już od 500 zł! 

Ostateczny koszt i kształt szkolenia zależy głównie od Ciebie. Skontaktuj się z nami, opisz swoje preferencje, a my stworzymy indywidualną, bezpłatną wycenę kursu dla Ciebie.

Referencje od naszych uczestników

Satysfakcja uczestników naszego szkolenia jest dla nas najważniejsza. Otrzymywane opinie to najlepsze potwierdzenie jakości naszej pracy i skuteczności naszych kursów.

Opinie zadowolonych klientów

"Szkolenie pozycjonowania stron internetowych od podstaw mam za sobą. Polecam!"
"Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości na temat strategii SEO - nie wahaj się ani przez moment. Zrealizowałam kurs. To ile nowych rzeczy się dowiedziałam, jest niewiarygodne! A wydawało mi się, że wiem już wszystko..."
Previous slide
Next slide

Sukcesy po ukończeniu naszych szkoleń z marketingu

Witryna naszego uczestnika w TOP 5 wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google.

Pierwszy samodzielnie przeprowadzony audyt SEO w pierwszym tygodniu po szkoleniu.

Awans w pracy za skuteczne opracowywanie strategii działań SEO jednej z naszych uczestniczek, już 3 miesiące po ukończeniu szkolenia.

Najczęściej zadawane pytania

Pewnie! Nasz kurs podstawy SEO będzie idealnym rozwiązaniem. Korzystając z pozostałych szkoleń SEO, poszerzysz i ugruntujesz swoją wiedzę.

Tak, opieramy się o praktyczne przykłady, żeby w sposób jak najbardziej przystępny przekazywać wiedzę.

Oczywiście. Jesteśmy w stanie dopasować zakres kursu SEO do oczekiwań uczestnika.

Jeśli jest taka potrzeba, to tak. Jednak w przypadku szkoleń stacjonarnych dopasowujemy grupę uczestników poziomem zaawansowania tak, aby tematyka szkolenia odpowiadała każdemu z uczestników.

Kontakt i dodatkowe informacje

Marketing, SEO i pomaganie klientom w odnajdywaniu ich miejsca w sieci to nasza pasja. Chcemy zarażać nią innych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą innych kursów.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, zajrzyj do zakładki kontakt na naszej stronie internetowej lub odwiedź nasz profil w mediach społecznościowych.

Zamów szkolenie