Szkolenia z Google Ads

Chcesz rozwinąć skrzydła swojej firmy przy pomocy sieci reklamowej Google i nie wiesz od czego zacząć? A może masz plan oferować innym swoje usługi z zakresu Google Ads, ale czujesz, że brakuje Ci wiedzy? Widzisz potencjał Google Ads, jednak boisz się spróbować? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – nasza oferta jest dla Ciebie.

Szkolenie Google Ads z agencją RodIN

Naszą ofertę szkoleń z zakresu kampanii Google Ads (wcześniej Google AdWords) można podsumować jednym zdaniem: reklamy Google Ads bez tajemnic. Od całkowitych podstaw, po zaawansowane informacje na temat narzędzi Google Ads – z nami dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, żeby skutecznie prowadzić kampanie reklamowe Google.
Zespół rodin
ksiegowosc-baner
RodiN na Facebook Hacker Way
Zespół w biurze

O naszej firmie

Jesteśmy agencją marketingową z Trójmiasta. Na co dzień prowadzimy kampanie Google Ads, które skutecznie zwiększają sprzedaż usług i produktów naszych klientów. Ponadto oferujemy usługi z zakresu marketingu strategicznego, pozycjonowania stron (SEO) oraz kompleksowego prowadzenia Social Mediów.

Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem, dlatego stworzyliśmy ofertę szkoleń z zakresu kampanii Google Ads, w której będziemy przekazywać kompleksową wiedzę na temat szerokich możliwości Google Ads.

Pomożemy Ci zmienić na lepsze prowadzone przez Ciebie kampanie reklamowe.

Dlaczego warto skorzystać z naszych szkoleń?

Oferujemy konkretną wiedzę, która przyniesie Ci korzyści. Poniżej przedstawiamy TOP3 powodów, dla których warto zdecydować się na nasze szkolenie.

Treść szkolenia zgodna z aktualnymi trendami i wymogami Google

System Google Ads rozwija się bardzo dynamicznie. Nasze szkolenie jest oparte na najaktualniejszych informacjach i najnowszych trendach. Zdobędziesz wiedzę, która będzie dla Ciebie w 100% użyteczna.

Wieloletnia obsługa klientów w zakresie obsługi kampanii Google Ads sprawiła, że mamy niezbędny know-how żeby uczyć innych. Nasze szkolenie to nie tylko teoria. To także wskazówki oraz przykłady z życia wzięte, jak tę teorię wykorzystać w praktyce.

Gwarancja wiedzy i doświadczenia

Gwarancja wiedzy i doświadczenia

Wieloletnia obsługa klientów w zakresie obsługi kampanii Google Ads sprawiła, że mamy niezbędny know-how żeby uczyć innych. Nasze szkolenie to nie tylko teoria. To także wskazówki oraz przykłady z życia wzięte, jak tę teorię wykorzystać w praktyce.

Indywidualne podejście

Nie interesuje Cię masówka i te same treści udostępniane wielu osobom? Nie ma problemu! W naszej agencji oferujemy kursy szyte na miarę. Dzięki indywidualnym konsultacjom program szkolenia Google możemy dostosować w 100% do Twoich oczekiwań.

Dołącz do zadowolonych uczestników naszych szkoleń i przekonaj się sam, że to dobra inwestycja. Zostań specjalistą Google Ads razem z naszą agencją.

Czego możesz się dowiedzieć na naszym szkoleniu z Google Ads?

Od ogółu do szczegóły. Nasze szkolenie to zarówno podstawy Google Ads, jak i zaawansowane zagadnienia. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje, jakie kursy znajdziesz w ofercie naszych szkoleń z Google Ads.

Sposób działania Google Ads

Aby skutecznie tworzyć kampanie reklamowe Google Ads oraz maksymalnie wykorzystać ich potencjał, trzeba zrozumieć sam mechanizm działania tego systemu. W tym module omówione zostaną podstawowe pojęcia oraz interface Google Ads. Przedstawimy Ci i dokładnie wytłumaczymy informację na temat:

 • Co to jest Google Ads?
 • Model aukcyjny Google Ads.
 • Kluczowe terminy i pojęcia z tej tematyki.

 

Tworzenie konta w Google Ads

Posiadasz już podstawowe informacje, więc możemy zagłębić się dalej. Tworzenie konta Google Ads to pierwszy krok, żeby rozpocząć przygodę z tą platformą. Na naszym szkoleniu dowiesz się wszystkiego, co jest niezbędne, żebyś mógł przystąpić do tworzenia kampanii Google na swoim koncie. W tym module omówimy następujące kwestie:

 • Rejestracja i konfiguracja konta.
 • Ustawienia na koncie Google Ads i preferencje użytkownika.
 • Zasady dotyczące kont reklamowych.

 

Powiązanie konta z witryną

Swoje konto Google możesz powiązać z witryną, a nawet kilkoma witrynami oraz skonfigurować śledzenie konwersji. Pokażemy Ci jak zrobić to najlepiej i co możesz zyskać. Ten moduł dotyczy takich kwestii jak:

 • Integracja z Google Analytics.
 • Weryfikacja właściciela witryny.
 • Konfiguracja śledzenia konwersji.

 

Konfiguracja i uruchomienie kampanii reklamowej

W panelu Google Ads tworzysz i konfigurujesz kampanie w wyszukiwarce Google. W tym zakresie na naszym szkoleniu zdobędziesz wiedzy na takie tematy jak:

 • Wybór rodzaju kampanii Google.
 • Określanie budżetu reklamowego.
 • Wybór słów kluczowych i grup reklamowych.
 • Tworzenie skutecznego tekstu reklamowego.

 

Optymalizacja kampanii reklamowych

Dobra optymalizacja kampanii Google to lepsze wyniki oraz większy i szybszy zwrot kosztów, poniesionych na reklamę. Opowiemy Ci, jak skutecznie optymalizować reklamy Google Ads pierwszej i kolejnych kampanii, jakie będziesz prowadził. Poruszymy następujące zagadnienia:

 • Analiza wyników i metryk kampanii.
 • Doskonalenie strategii reklamowej.
 • Testowanie i optymalizacja landing page.

 

Jak się zapisać?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać opcję szkolenia oraz zakres najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Możesz wypełnić dedykowany formularz, abyśmy to my skontaktowali się z Tobą.

Terminy i miejsca szkoleń

Jesteśmy elastyczni, dlatego dajemy Ci do wyboru kilka opcji. Zależy nam na Twoim komforcie i wygodzie, żebyś mógł zrealizować szkolenie w najbardziej efektywnej dla Ciebie formie.

Stacjonarne szkolenia Google Ads

Jesteś zwolennikiem kontaktu face to face? Lubisz uczyć się i prowadzić rozmowy na żywo? W takim razie szkolenie Google Ads stacjonarne jest dla Ciebie. W niedużej grupie nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat skutecznych kampanii Google. Terminy i miejsca szkoleń stacjonarnych uzależnione są od ilości chętnych osób oraz od ich preferencji. Staramy się odpowiadać potrzebom naszych uczestników i zawsze uwzględniamy ich oczekiwania.

Google Ads online

Nie masz czasu na spotkania w sali szkoleniowej? A może masz czas jedynie w późnych godzinach wieczornych i chcesz realizować kurs w tak zwanym międzyczasie? Nie ma problemu! Z naszym szkoleniem Google Ads online zdobędziesz takie same umiejętności Google Ads, jak w przypadku szkoleń stacjonarnych. Otrzymasz od nas niezbędne materiały, praktyczne ćwiczenia oraz stały kontakt z naszym specjalistą Google Ads, który będzie rozwiewał dodatkowe wątpliwości, jeśli takie się.

Indywidualne konsultacje i lekcje Google Ads

Chcesz tworzyć skuteczne reklamy Google i posiadasz niezbędną wiedzę, ale potrzebujesz tylko dodatkowych informacji na konkretny temat? Czy może wiesz już właściwie wszystko, ale nurtują Cię dodatkowe pytania na temat tworzenia kampanii reklamowych? Tutaj naprzeciw Twoim oczekiwaniom wychodzi nasza propozycja indywidualnych konsultacji i lekcji Google Ads. Na umówionym spotkaniu będziesz mógł omówić zagadnienie, które Cię interesuje lub rozwiać posiadane wątpliwości. To będzie Twój czas. My Cię wysłuchamy i sprawimy, żeby konsultacja była dla Ciebie jak najbardziej merytoryczna.

Wsparcie po szkoleniu

Byłeś uczestnikiem naszego szkolenia z kampanii w Google i samodzielnie świadczysz już usługi Google Ads? Możesz na nas liczyć! Zależy nam na Twoim zadowoleniu i jak najlepszym wykorzystaniu przekazanej przez nas wiedzy, dlatego jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości – możesz się z nami skontaktować. Postaramy się pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Opłaty i warunki uczestnictwa

Ceny szkolenia Google Ads w naszej firmie zaczynają się już od 500 zł! 

Ostateczny koszt i kształt szkolenia zależy głównie od Ciebie. Skontaktuj się z nami, opisz swoje preferencje, a my stworzymy indywidualną, bezpłatną wycenę kursu dla Ciebie.

Referencje od naszych uczestników

Satysfakcja uczestników naszego szkolenia jest dla nas najważniejsza. Otrzymywane opinie to najlepsze potwierdzenie jakości naszej pracy i skuteczności naszych kursów.

quotes

"Było świetnie! Frekwencja w szczycie 82 osoby (jedna z najwyższych na dotychczasowych spotkaniach marketingowych). Prezentacja bardzo merytoryczna. Bardzo konkretnie, na temat, bez zbędnych dygresji i nadmiernej teorii. Dużo praktycznych wskazówek. Ja wchodziłam do poszczególnych pokoi, w każdym z nich dyskusja była prężna. Wg mnie jedno z najlepszych spotkań marketingowych (a prowadzę je co tydzień od roku)."

Marzena Rakowiecka-Żbik

Software Development Association Poland

Sukcesy po ukończeniu naszych szkoleń z marketingu

Jesteśmy dumni z sukcesów naszych uczestników!

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma żadnych wymagań. Nie ważne czy jesteś osobą początkującą i dopiero zaczynasz swoją drogę, czy zaawansowany z Ciebie gracz i chcesz jedynie zwiększyć skuteczność wykorzystania Google Ads – znajdziemy coś dla Ciebie.

Nasze szkolenia są dopasowywane do uczestników, więc jego długość będzie zależała od Twoich oczekiwań, między innymi w zakresie tego, czego chcesz się nauczyć.

Nie musisz. Jeśli dopiero zaczynasz, nauczymy Cię wszystkiego od podstaw i pokażemy, co możesz zyskać dzięki Google Ads.

Ceny szkoleń w naszej agencji zaczynają się już od 500 zł. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przygotować bezpłatną wycenę.

Jak najbardziej. W ofercie posiadamy szkolenie online.

Kontakt i dodatkowe informacje

Czy wiesz, że oferta naszych szkoleń to nie tylko Google Ads? Prowadzimy kursy z bardzo wielu zagadnień, związanych z marketingiem, między innymi z zakresu: SEO, SEM, Copywritingu, czy tworzenia i wdrażania strategii marketingowej. Zobacz wszystkie nasze oferowane kursy na stronie szkoleń marketingowych.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, zajrzyj do zakładki kontakt na naszej stronie internetowej lub odwiedź nasz profil w mediach społecznościowych.

Zamów szkolenie

Umów się na darmową konsultację

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie ze specjalistą