Specjalista ds. SEO

Lokalne SEO

Kim jesteśmy?

RodIN.pl to polska firma świadcząca usługi marketingowe na terenie całej Europy. Poznaj nas bliżej! W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. SEO.

Twoje zadania

  • analiza i optymalizacja stron internetowych;
  • badanie słów kluczowych;
  • tworzenie i implementacja strategii treści;
  • optymalizacja on-page (na stronie);
  • budowanie i zarządzanie linkami zwrotnymi (link-building),
  • monitorowanie i analiza ruchu na stronie oraz pozycji w wyszukiwarkach;
  • współpraca z zespołem twórców treści i programistów, tworzenie zadań dla copywriterów;
  • stosowanie praktyk SEO zgodnych z wytycznymi wyszukiwarek;
  • raportowanie i analiza danych SEO;
  • uzupełnianie meta-tagów i innych parametrów optymalizujących stronę klienta;
  • przeprowadzanie audytów SEO klientów oraz analiza pozycji konkurentów;
  • obsługa i konfiguracja narzędzi SEO.

Czego oczekujemy?

  • Umiejętności analitycznych i pracy z danymi.
  • Znajomości narzędzi SEO (np. Google Analytics, Google Search Console; SE Ranking; Senuto; Surfer itp.).
  • Doświadczenia w optymalizacji SEO on-page i off-page.
  • Zrozumienia algorytmów wyszukiwarek internetowych.
  • Doświadczenia w tworzeniu treści zoptymalizowanych pod kątem SEO.
  • Umiejętności badania słów kluczowych i analizy konkurencji.
  • Umiejętności pracy w zespole i komunikacji.
  • Zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z międzynarodowymi treściami.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka obcego (np. niemiecki, rosyjski itd.).

Co oferujemy?

  • Praca w młodym i przyjaznym zespole.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.
  • Udział w ciekawych projektach dla różnorodnych klientów.
  • Praca w 100 % zdalna.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Benefity:

Długoterminowe_działania,_które_przynoszą_lepsze_efekty_niż_tradycyjne_kampanie_marketingowe_w_Internecie

Praca w 100% zdalna

Zwiększenie_sprzedaży

Liczba godzin do przepracowania uzależniona od Twoich możliwości

Awans w pracy za skuteczne

Godziny pracy dostosowane do Twoich preferencji

Zwiększenie_liczby_klientów

Work-life balans

Indywidualne podejście 1

Praca z jakiegokolwiek miejsca na świecie

Wieloletnie doświadczenie

Wspierająca atmosfera

Dołącz do nas

Jeśli uważasz, że powinieneś do nas dołączyć - wyślij nam swoje CV!