Specjalista ds. Google Ads

Google_Ads_-_czy_warto_

Kim jesteśmy?

RodIN.pl to polska firma marketingowa świadcząca usługi na terenie całej Europy. Poznaj nas bliżej! W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. Google Ads.

Twoje zadania:

  • konfigurowanie, utrzymywanie i optymalizacja kampanii reklamowych (reklama kontekstowa i banerowa w Google Ads);
  • analizowanie skuteczności kampanii reklamowych;
  • opracowywanie hipotez poprawiających skuteczność kampanii i prowadzenie badań A/B;
  • wyznaczanie budżetu kampanii;
  • opracowanie kreacji wspólnie z projektantem.

Czego oczekujemy?

  • Minimalne doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads (reszty Cię nauczymy).
  • Rozumienie podstawowych metryk kampanii.
  • Umiejętności analityczne i umiejętność pracy w zespole.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu Google.

Co oferujemy?:

  • Praca w młodym i przyjaznym zespole.
  • Bieżące szkolenia z zakresu reklamy i marketingu internetowego.
  • Praca zdalna.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity:

Długoterminowe_działania,_które_przynoszą_lepsze_efekty_niż_tradycyjne_kampanie_marketingowe_w_Internecie

Praca w 100% zdalna

Zwiększenie_sprzedaży

Liczba godzin do przepracowania uzależniona od Twoich możliwości

Awans w pracy za skuteczne

Godziny pracy dostosowane do Twoich preferencji

Zwiększenie_liczby_klientów

Work-life balans

Indywidualne podejście 1

Praca z jakiegokolwiek miejsca na świecie

Wieloletnie doświadczenie

Wspierająca atmosfera

Dołącz do nas

Jeśli uważasz, że powinieneś do nas dołączyć - wyślij nam swoje CV!