Specjalista ds.
e-mail marketingu

Jak się zapisać

Kim jesteśmy?

RodIN.pl to polska firma marketingowa świadcząca usługi na terenie całej Europy. Poznaj nas bliżej! W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. e-mail marketingu.

Twoje zadania:

  • opracowywanie strategii i planów kampanii e-mail marketingowych;
  • tworzenie, testowanie i wysyłka newsletterów i innych komunikatów e-mail;
  • tworzenie i zarządzanie segmentami bazy subskrybentów;
  • dostosowywanie komunikatów do różnych grup odbiorców;
  • śledzenie i analiza wyników kampanii e-mail marketingowych;
  • optymalizacja kampanii na podstawie zebranych danych;
  • tworzenie i optymalizacja ścieżek automatyzacji mailingu;
  • implementacja triggerów i warunków do automatycznych wysyłek;
  • monitorowanie jakości bazy danych;
  • opracowywanie strategii zwiększania bazy subskrybentów.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-mail marketingowych.
  • Znajomość platform do e-mail marketingu (np. GetResponse, Mailchimp).
  • Umiejętność analizy danych i optymalizacji kampanii na podstawie wyników.
  • Zrozumienie zasad tworzenia efektywnych treści e-mail marketingowych.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość HTML i CSS w kontekście tworzenia szablonów e-mail.

Co oferujemy?

  • Praca w młodym i przyjaznym zespole.
  • Udział w ciekawych projektach różnorodnych klientów.
  • Możliwość wpływu na strategie marketingowe firm.
  • Praca w 100 % zdalna.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Benefity:

Długoterminowe_działania,_które_przynoszą_lepsze_efekty_niż_tradycyjne_kampanie_marketingowe_w_Internecie

Praca w 100% zdalna

Zwiększenie_sprzedaży

Liczba godzin do przepracowania uzależniona od Twoich możliwości

Awans w pracy za skuteczne

Godziny pracy dostosowane do Twoich preferencji

Zwiększenie_liczby_klientów

Work-life balans

Indywidualne podejście 1

Praca z jakiegokolwiek miejsca na świecie

Wieloletnie doświadczenie

Wspierająca atmosfera

Dołącz do nas

Jeśli uważasz, że powinieneś do nas dołączyć - wyślij nam swoje CV!