Specjalista ds. Content Marketingu

okreslenie-grupy-docelowej

Kim jesteśmy?

RodIN.pl to polska firma marketingowa świadcząca usługi na terenie całej Europy. Poznaj nas bliżej! W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. Content Marketingu.

Twoje zadania:

  • tworzenie i realizacja strategii content marketingowej;
  • opracowywanie i wdrażanie strategii treści zgodnej z celami biznesowymi firmy;
  • planowanie kalendarza treści;
  • produkcja treści;
  • tworzenie angażujących treści na różne platformy (blog, media społecznościowe, newsletter, itp.);
  • optymalizacja treści pod kątem SEO;
  • analiza i optymalizacja działań;
  • śledzenie wyników i analiza efektywności publikowanych treści;
  • optymalizacja strategii na podstawie zebranych danych;
  • prowadzenie kampanii e-mail marketingowych;
  • tworzenie i wysyłka newsletterów;
  • analiza i optymalizacja kampanii e-mail marketingowych.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w tworzeniu i promocji treści marketingowych.
  • Znajomość zasad SEO i umiejętność optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek.
  • Doskonałe umiejętności pisarskie i komunikacyjne.
  • Kreatywność i umiejętność tworzenia angażujących treści.
  • Znajomość narzędzi do analizy efektywności działań content marketingowych.
  • Umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-mail marketingowych.

Co oferujemy?

  • Praca w młodym i przyjaznym zespole.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.
  • Udział w ciekawych projektach dla różnorodnych klientów.
  • Praca w 100 % zdalna.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Benefity:

Długoterminowe_działania,_które_przynoszą_lepsze_efekty_niż_tradycyjne_kampanie_marketingowe_w_Internecie

Praca w 100% zdalna

Zwiększenie_sprzedaży

Liczba godzin do przepracowania uzależniona od Twoich możliwości

Awans w pracy za skuteczne

Godziny pracy dostosowane do Twoich preferencji

Zwiększenie_liczby_klientów

Work-life balans

Indywidualne podejście 1

Praca z jakiegokolwiek miejsca na świecie

Wieloletnie doświadczenie

Wspierająca atmosfera

Dołącz do nas

Jeśli uważasz, że powinieneś do nas dołączyć - wyślij nam swoje CV!