Designer/
UX Designer

strategia

Kim jesteśmy?

RodIN.pl to polska firma marketingowa świadcząca usługi na terenie całej Europy. Poznaj nas bliżej! W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu Designera/UX Designera.

Twoje zadania:

  • tworzenie i rozwijanie identyfikacji wizualnej marki;
  • opracowywanie koncepcji wizualnych marki;
  • tworzenie i aktualizacja księgi znaku;
  • projektowanie materiałów graficznych;
  • tworzenie grafik na potrzeby kampanii reklamowych, social media, strony internetowej itp.;
  • opracowywanie layoutów, banerów, ulotek i innych materiałów promocyjnych;
  • współpraca przy kampaniach reklamowych;
  • opracowywanie koncepcji wizualnych kampanii;
  • tworzenie materiałów reklamowych zgodnych z identyfikacją wizualną marki;
  • opracowywanie opakowań produktów;
  • projektowanie opakowań i etykiet produktów;
  • zapewnienie spójności wizualnej linii produktów;
  • nadzorowanie jakości produkcji materiałów reklamowych.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign).
  • Znajomości programu Canva i Figma.
  • Zrozumienia trendów w designie i umiejętności ich aplikowania w praktyce.
  • Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności.
  • Kreatywności i umiejętności myślenia konceptualnego.
  • Znajomości zasad prepressu i przygotowania materiałów do druku.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z markami i brandingiem.

Co oferujemy?

  • Praca w młodym i przyjaznym zespole.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.
  • Udział w ciekawych projektach dla różnorodnych klientów.
  • Praca w 100 % zdalna.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Benefity:

Długoterminowe_działania,_które_przynoszą_lepsze_efekty_niż_tradycyjne_kampanie_marketingowe_w_Internecie

Praca w 100% zdalna

Zwiększenie_sprzedaży

Liczba godzin do przepracowania uzależniona od Twoich możliwości

Awans w pracy za skuteczne

Godziny pracy dostosowane do Twoich preferencji

Zwiększenie_liczby_klientów

Work-life balans

Indywidualne podejście 1

Praca z jakiegokolwiek miejsca na świecie

Wieloletnie doświadczenie

Wspierająca atmosfera

Dołącz do nas

Jeśli uważasz, że powinieneś do nas dołączyć - wyślij nam swoje CV!