Agencja Marketingowa Sopot

Szukasz agencji marketingowej z Sopotu? Dobrze trafiłeś! Poznaj agencję SEO / SEM RodIN! Kompleksowo zajmujemy sie marketingiem: określamy strategię, zajmujemy się SEO, kampaniami reklamowymi, tworzymy treści, grafiki i wiele więcej.

Spis treści

Agencja marketingowa, czyli chcę promować swoje usługi!

Skoro tu jesteś, to prawdopodobnie szukasz agencji marketingowej z Sopotu lub Trójmiasta. Powiedzmy, że od jakiegoś czasu prowadzisz własną firmę lub chcesz sprzedawać swoje produkty i usługi. Świetnie sobie radzisz, jednak czujesz, że to moment, by pójść z reklamą krok dalej i rozpoczynasz poszukiwania najlepszej agencji marketingowej w Twojej okolicy. Wiemy, że to ważne i odpowiedzialne zadanie, a znalezienie godnego zaufania partnera biznesowego nie jest łatwe. Na naszym blogu znajdziesz kompendium wiedzy, z którego dowiesz się, czym kierować się, jeżeli poszukujesz agencji marketingowej.

Agencja marketingowa w Sopocie? Dobrze trafiłeś! Poznaj agencję SEO / SEM RodIN!

Tworzymy strategię dla naszych klientów, zajmujemy się SEO, kampaniami reklamowymi, budujemy strony internetowe i landingi, tworzymy treści i grafiki oraz oferujemy dopasowaną ofertę do każdego partnera.

Dlaczego Sopot?

Naszym zdaniem, Sopot – to miejsce, które sprzyja kreatywności i przedsiębiorczości.

Poza nami, w Sopocie prężnie działa kilka agencji marketingowych. Jesteśmy jedną z nich i tworzymy niewielką firmę z ogromnym potencjałem. Stawiamy na profesjonalizm i maksymalne zaangażowanie. Jesteśmy zorientowani na potrzeby i oczekiwania klienta. Charakteryzuje nas ogromna pasja, do tego co robimy. Wiemy, że oferujemy naszym klientom marketingowe kampanie reklamowe na najwyższym poziomie.

Mieścimy się w Sopocie, ale działamy na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami. Nasza działalność to szeroko pojęty marketing w Internecie. Dbamy o profesjonalne przygotowanie kampanii marketingowych od początku do końca.

RodIN – czyli kto?

Designerzy, Copywriterzy, Programiścii wiele innych zaangażowanych osób, które każdego dnia dokładają wszelkich starań, żeby sprostać dosłownie wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.

RodIN to młody zespół specjalistów z branż marketingowych, z solidnym zapleczem czerpanym z pracy w start-upach oraz korporacjach. Ewoluowaliśmy z zespołu freelancerów hobbystycznie pracujących po godzinach nad projektami non-profit do zgranego teamu, świadczącego kompleksowe usługi marketingowe.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację!

Piszemy i mówimy w czterech językach – polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Posiadamy konkretną wiedzę i bogate doświadczenie, a najlepiej świadczą o nas pozytywne opinie naszych klientów! Wspólnie tworzymy agencję marketingową z malowniczego Sopotu.

Opinia klienta agencji marketingu Sopot RodIN

Kompleksowa agencja marketingowa.

To 3 słowa, które idealnie opisują zakres usług – możemy Ci to zagwarantować. Zajmujemy się wszystkimi aspektami marketingu naszych klientów: od prowadzenia profil w social media (między innymi na takich portalach jak Facebook LinkedIn), przez projektowanie i tworzenie stron internetowych, po tworzenie tekstów, grafik, zdjęć i banerów reklamowych,

Cały zespół specjalistów pozwala na kompleksowość, której nie znajdziesz nigdzie indziej!

Kompetencje zespołu RodIN
Kompetencje zespółu RodIN

Poza schematami usług standardowej firmy marketingowej.

Co to dla Ciebie oznacza? Całe morze możliwości! Korzystając z naszej usługi marketingowej masz pewność, że Twoja kampania reklamowa będzie uszyta na miarę. Sesja zdjęciowa Twoich produktów w plenerze? Jesteśmy do dyspozycji. Indywidualnie stworzone grafiki do postów w Twoich mediach społecznościowych? Dla nas to nie problem.

Okładka stworzona dla klienta RodIN
Indywidualnie stworzona grafika w tle z profilu na Facebooku jednego z naszych Klientów

Kreatywność przede wszystkim.

Realizujemy pomysły klientów, ale zawsze dorzucamy „swoje trzy grosze”. Słuchamy naszych klientów bardzo uważnie i wspólnie tworzymy projekty, które uwzględniają ich wizje, ale także założenia niezbędne od strony marketingowej.

Wierzymy, że połączenie wizji klienta z naszą wiedzą i pasją przyniesie najlepsze i najbardziej efektywne wyniki.

Nasza kompleksowa agencja marketingowa to nie tylko tworzenie strategii reklamowych.

W ramach naszych działań oferujemy Ci wykonanie kompleksowej i profesjonalnej usługi marketingowej – od badania rynku po tworzenie strategii i zwiększenie sprzedaży oraz pozyskiwanie klientów. Stworzymy i zoptymalizujemy kampanie reklamową Twojej firmy.

Co oprócz tego? Poprowadzimy stronę internetową. Jeśli jeszcze jej nie posiadasz to żaden problem – zaprojektujemy i uruchomimy ją dla Ciebie w taki sposób, by była zauważalna i pozwalała Ci zwiększać grono klientów i zyski Twojej działalności.

Proponujemy Ci również kampanie SEO. Podejmiemy działania, dzięki którym Twoja witryna w wyszukiwarce Google znajdzie się na pierwszym miejscu.

Zajmujemy się również prowadzeniem profili w Social Mediach. Jak to dokładnie wygląda? Tworzymy treści, planujemy i realizujemy publikacje, a także utrzymujemy kontakt z Twoimi klientami poprzez odpowiadanie na wiadomości i komentarze.

Nie potrzebujemy żadnych podwykonawców – wszystko łącznie z designem tworzymy i realizujemy sami!

Zgarnij 10% rabatu na pierwsze zamówienie!

Zapisz się do naszego newslettera, w którym dzielimy się tajnikami marketingu i otrzymaj 10% zniżki na pierwsze zamówienie!

Jak się z nami skontaktować?

Możesz wysłać do nas maila lub skontaktować się telefonicznie. Na naszej stronie internetowej dostępny jest również czat, a poniżej – formularz kontaktowy.

Spis treści

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera, w którym dzielimy się tajnikami marketingu i otrzymaj 10% zniżki na dowolną usługę!

O autorze

Dymitr Andrzej Rodzin

Dymitr Andrzej Rodzin

Pasjonat marketingu, podcaster, założyciel agencji marketingu RodIN. Zdobywał doświadczenie kierując marketingiem firm z branży finansowej oraz IT. Autor kursów i szkoleń, mówi w czterech językach, których używa zarówno w pracy jak i w podróżach. W wolnych chwilach gra w squasha i na gitarze.
Zapraszam na moje social media:

Chcesz więcej ruchu na stronie?

Otrzymaj darmowy audyt SEO od RodIN i zobacz jak możesz zyskać więcej ruchu na swojej stronie www

Dziękuję, że przeczytałeś(aś) mój artykuł!

Jeśli chcesz żebym pomógł Ci z marketingiem w Twojej firmie - zostaw kontakt do siebie:

Wolisz słuchać niż czytać?

Posłuchaj naszego podcastu!