Agencja Marketingowa Sopot

Szukasz agencji marketingowej z Sopotu? Dobrze trafiłeś! Poznaj agencję SEO / SEM RodIN! Kompleksowo zajmujemy sie marketingiem: określamy strategię, zajmujemy się SEO, kampaniami reklamowymi, tworzymy treści, grafiki i wiele więcej.

Spis treści

Agencja marketingowa, czyli chcę promować swoje usługi!

Skoro tu jesteś, to prawdopodobnie szukasz agencji marketingowej z Sopotu lub Trójmiasta. Powiedzmy, że od jakiegoś czasu prowadzisz własną firmę lub chcesz sprzedawać swoje produkty i usługi. Świetnie sobie radzisz, jednak czujesz, że to moment, by pójść z reklamą krok dalej i rozpoczynasz poszukiwania najlepszej agencji marketingowej w Twojej okolicy. Wiemy, że to ważne i odpowiedzialne zadanie, a znalezienie godnego zaufania partnera biznesowego nie jest łatwe. Na naszym blogu znajdziesz kompendium wiedzy, z którego dowiesz się, czym kierować się, jeżeli poszukujesz agencji marketingowej.

Agencja marketingowa w Sopocie? Dobrze trafiłeś! Poznaj agencję SEO / SEM RodIN!

Tworzymy strategię dla naszych klientów, zajmujemy się SEO, kampaniami reklamowymi, budujemy strony internetowe i landingi, tworzymy treści i grafiki oraz oferujemy dopasowaną ofertę do każdego partnera.

Dlaczego Sopot?

Naszym zdaniem, Sopot – to miejsce, które sprzyja kreatywności i przedsiębiorczości.

Poza nami, w Sopocie prężnie działa kilka agencji marketingowych. Jesteśmy jedną z nich i tworzymy niewielką firmę z ogromnym potencjałem. Stawiamy na profesjonalizm i maksymalne zaangażowanie. Jesteśmy zorientowani na potrzeby i oczekiwania klienta. Charakteryzuje nas ogromna pasja, do tego co robimy. Wiemy, że oferujemy naszym klientom marketingowe kampanie reklamowe na najwyższym poziomie.

Mieścimy się w Sopocie, ale działamy na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami. Nasza działalność to szeroko pojęty marketing w Internecie. Dbamy o profesjonalne przygotowanie kampanii marketingowych od początku do końca.

RodIN – czyli kto?

Designerzy, Copywriterzy, Programiści i wiele innych zaangażowanych osób, które każdego dnia dokładają wszelkich starań, żeby sprostać dosłownie wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.

RodIN to młody zespół specjalistów z branż marketingowych i księgowych, z solidnym zapleczem czerpanym z pracy w start-upach oraz korporacjach. Ewoluowaliśmy z zespołu freelancerów hobbystycznie pracujących po godzinach nad projektami non-profit do zgranego teamu, świadczącego kompleksowe usługi marketingowe oraz księgowe. 

Piszemy i mówimy w czterech językach – polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Posiadamy konkretną wiedzę i bogate doświadczenie, a najlepiej świadczą o nas pozytywne opinie naszych klientów! Wspólnie tworzymy agencję marketingową z malowniczego Sopotu.

Opinia klienta agencji marketingu Sopot | RodIN

Kompleksowa agencja marketingowa.

To 3 słowa, które idealnie opisują zakres usług – możemy Ci to zagwarantować. Zajmujemy się wszystkimi aspektami marketingu naszych klientów: od prowadzenia profil w social media (między innymi na takich portalach jak Facebook LinkedIn), przez projektowanie i tworzenie stron internetowych, po tworzenie tekstów, grafik, zdjęć i banerów reklamowych,

Cały zespół specjalistów pozwala na kompleksowość, której nie znajdziesz nigdzie indziej!

Okładka stworzona dla klienta Rodin | agencja marketingowa Sopot
Kompetencje zespółu RodIN

Poza schematami usług standardowej firmy marketingowej.

Co to dla Ciebie oznacza? Całe morze możliwości! Korzystając z naszej usługi marketingowej masz pewność, że Twoja kampania reklamowa będzie uszyta na miarę. Sesja zdjęciowa Twoich produktów w plenerze? Jesteśmy do dyspozycji. Indywidualnie stworzone grafiki do postów w Twoich mediach społecznościowych? Dla nas to nie problem.

Okładka stworzona dla klienta Rodin | agencja marketingowa Sopot
Indywidualnie stworzona grafika w tle z profilu na Facebooku jednego z naszych Klientów

Kreatywność przede wszystkim.

Realizujemy pomysły klientów, ale zawsze dorzucamy „swoje trzy grosze”. Słuchamy naszych klientów bardzo uważnie i wspólnie tworzymy projekty, które uwzględniają ich wizje, ale także założenia niezbędne od strony marketingowej.

Wierzymy, że połączenie wizji klienta z naszą wiedzą i pasją przyniesie najlepsze i najbardziej efektywne wyniki.

Nasza kompleksowa agencja marketingowa to nie tylko tworzenie strategii reklamowych.

W ramach naszych działań oferujemy Ci wykonanie kompleksowej i profesjonalnej usługi marketingowej – od badania rynku po tworzenie strategii i zwiększenie sprzedaży oraz pozyskiwanie klientów. Stworzymy i zoptymalizujemy kampanie reklamową Twojej firmy.

Co oprócz tego? Poprowadzimy stronę internetową. Jeśli jeszcze jej nie posiadasz to żaden problem – zaprojektujemy i uruchomimy ją dla Ciebie w taki sposób, by była zauważalna i pozwalała Ci zwiększać grono klientów i zyski Twojej działalności.

Proponujemy Ci również kampanie SEO. Podejmiemy działania, dzięki którym Twoja witryna w wyszukiwarce Google znajdzie się na pierwszym miejscu.

Zajmujemy się również prowadzeniem profili w Social Mediach. Jak to dokładnie wygląda? Tworzymy treści, planujemy i realizujemy publikacje, a także utrzymujemy kontakt z Twoimi klientami poprzez odpowiadanie na wiadomości i komentarze.

Nie potrzebujemy żadnych podwykonawców – wszystko łącznie z designem tworzymy i realizujemy sami!

Wiemy, że w biznesie liczy się zaufanie.

Zbudować wiarygodną i dobrą relację biznesową to bardzo trudne zadanie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego posiadamy w ofercie usługi, które wychodzą poza standardowy zakres działań agencji marketingowych. Poznaj naszą ofertę w zakresie księgowości.

Korzystając z naszych z naszych usług masz nie tylko cały marketing w jednym miejscu, ale też finanse Twojej firmy. Kompleksowo obsługujemy księgowość firm z różnych branż, które chcą skorzystać z outsourcingu usług księgowych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz spółkę, czy jednoosobową działalność gospodarczą – nasze usługi są dla Ciebie.

Księgowość: dodatkowa usługa RodIN
Dodatkowe usługi agencji marketingowej RodIN: księgowość

Jak się z nami skontaktować?

Możesz wysłać do nas maila lub skontaktować się telefonicznie. Na naszej stronie internetowej dostępny jest również czat, a poniżej – formularz kontaktowy.

Spis treści

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera, w którym dzielimy się tajnikami marketingu i otrzymaj 10% zniżki na dowolną usługę!

O autorze

Dymitr Andrzej Rodzin

Dymitr Andrzej Rodzin

Pasjonat marketingu, podcaster, założyciel agencji marketingu RodIN. Zdobywał doświadczenie kierując marketingiem firm z branży finansowej oraz IT. Autor kursów i szkoleń, mówi w czterech językach, których używa zarówno w pracy jak i w podróżach. W wolnych chwilach gra w squasha i na gitarze.
Zapraszam na moje social media:

Chcesz więcej ruchu na stronie?

Otrzymaj darmowy audyt SEO od RodIN i zobacz jak możesz zyskać więcej ruchu na swojej stronie www

Dziękuję, że przeczytałeś(aś) mój artykuł!

Jeśli chcesz żebym pomógł Ci z marketingiem w Twojej firmie - zostaw kontakt do siebie:

Wolisz słuchać niż czytać?

Posłuchaj naszego podcastu!