Stworzenie strony www

Jak Cozy House dzięki nam znalazło swoje miejsce w sieci?

Analiza konkurencji, dobry projekt i budowa zupełnie nowej strony internetowej. Tylko tyle i aż tyle wystarczyło, by poprawić wizerunek firmy na zewnątrz i zwiększyć ilość klientów!

Cozy-house-strona-www
15 dni
Czas stworzenia strony
100 %
Zgodność SEO
60 ms
Czas ładowania strony

O kliencie

Cozy House  czyli rodzinna firma, zajmująca się budową drewnianych domów ze świerku wysokogórskiego. Działają na rynku od 2009 r., a do budowy domów w całej Europie wykorzystują najbardziej ekologiczne rozwiązania. 

Strona Cozy-House

Sytuacja wyjściowa

Nasze działania

Analiza potrzeb klienta

Przed rozpoczęciem projektowania strony internetowej, dokładnie przeanalizowaliśmy potrzeby i oczekiwania klienta, zrozumieliśmy jego branżę, konkurencję, grupę docelową, cele biznesowe i wizję, co pozwoliło nam stworzyć stronę, która spełniła oczekiwania klienta i jego użytkowników.

Stworzenie struktury strony

Pierwszym krokiem w projektowaniu strony internetowej było stworzenie struktury i projektu, co pozwoliło na uporządkowanie treści i wyznaczenie głównych sekcji i podstron, a także na określenie sposobu, w jaki użytkownik będzie przemieszczał się po stronie.

Zaprojektowanie podstron

Kolejnym etapem było zaprojektowanie poszczególnych podstron, tak aby były one spójne z całością strony i dostarczały użytkownikom potrzebnych informacji.

Napisanie treści na stronę pod SEO

Ważnym elementem było napisanie treści na stronę, zgodnie z zasadami SEO, aby umożliwić stronie osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększyło widoczność strony w Internecie.

Uruchomienie strony

Po zakończeniu prac projektowych, stronę uruchomiono na serwerze, co pozwoliło na jej udostępnienie użytkownikom Internetu.

Dodanie certyfikatu bezpieczeństwa

Na końcu dodano certyfikat SSL, co zwiększyło bezpieczeństwo strony i pozwoliło użytkownikom na bezpieczne przeglądanie i korzystanie z usług, co wpłynęło pozytywnie na reputację strony w sieci.

Cozy-house-strona www

Efekty

Firma pojawiła się w sieci z nowoczesną, przystępną i czytelną stroną internetową, znajdującą się wysoko w wynikach wyszukiwania w Google.

Zbudowaliśmy profesjonalny wizerunek firmy i w atrakcyjny sposób zaprezentowaliśmy jej dotychczasowe realizacje.

Podjęte przez nas działania realnie zwiększyły liczbę klientów, a tym samym obroty firmy.

Cozy-house-strona-www
Cozy-house-screenshot

Co na to klient?

Cozy-house-website-screenshot2
"Strona internetowa została zrobiona w niecałe 3 tygodnie, pomimo wielu zmian w projekcie. Osobne podziękowania za minimalistyczną propozycję designu - klienci pytają kto nam zrobił stronę."
Aleksander
Cozy House

Zamów darmową wycenę

Otrzymaj niezobowiązującą ofertę stworzenia strony www