Usługi Księgowe

Kompleksowo obsługujemy księgowość firm z różnych branż, które chcą skorzystać z outsourcingu usług księgowych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz spółkę, czy jednoosobową działalność gospodarczą – nasze usługi są dla Ciebie.

ksiegowosc-baner

Nasze usługi

Księgi handlowe

Profesjonalne prowadzenie pełnej księgowości w Twojej firmie. W naszym zespole zatrudnione są doświadczone księgowe, które posiadają odpowiednią wiedzę, abyś mógł bezpiecznie powierzyć nam obsługę księgową.

 

Ryczałt / KPiR

Ryczałt i KPiR to najpopularniejsze, ale też bardzo skomplikowane sposoby rozliczania firm. W RodIN nadążamy za przepisami i poprowadzimy Twoją księgowość tak, abyś nie był narażony na żadne konsekwencje.


Kadry i Płace

Pracownicy zatrudnieni w Twojej firmie są bardzo ważnym elementem. Nie musisz utrzymywać osobnego działu kadrowo – płacowego. My rzetelnie zajmiemy się obsługą wszystkich spraw związanych z zatrudnieniem.

 

Cennik

Sp. z o.o.

KPiR/Ryczałt

Dlaczego księgowość w RodIN?

10+

Lat doświadczenia w księgowości

50+

Zadowolonych klientów

100 000+

Zaksięgowanych faktur

Zaufali nam

quotes

“Zgłosiłem się do RodIN po tym jak księgowa stwierdziła, że prowadzenie mojej firmy jest zbyt skomplikowane przez dużą ilość zagranicznych faktur i kontrahentów. W RodIN poradzili sobie zarówno z rachunkowością, jak i współpracą w czterech różnych językach.”

Stanisław Lipawiecki, DEVYTech

Zgarnij 10% rabatu na pierwsze zamówienie!

Zapisz się do naszego newslettera, w którym dzielimy się tajnikami marketingu i otrzymaj 10% zniżki na pierwsze zamówienie!

Zgarnij 10% rabatu na obsługę księgową w pierwszym miesiącu!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% zniżki na pierwsze zamówienie.

Często zadawane pytania

Podstawowa usługa księgowa dla firmy rozpoczyna się od 300 zł za maksymalnie 10 dokumentów w Spółce z o.o. oraz przy rozliczaniu ryczałtowym.

Jest to zależne od usług, które potrzebuje firma w ciągu całego miesiąca. Jeżeli w każdym miesiącu potrzebne są ciągle takie same działania, cena jest taka sama.

Jest to zbiór wszystkich wydarzeń gospodarczych, które były w firmie podczas całego miesiącach. W księgach handlowych jest wykaz obrotów oraz sald, a także aktywa i pasywa (inwentarz) przedsiębiorstwa.

Taką Księgę muszą prowadzić jednoosobowe działalności gospodarcze, które mają opodatkowanie w formie zasad ogólnych lub podatek liniowy. Przychody ze sprzedaży nie mogą być wyższe niż 2 miliony euro. Jest ona konieczna dla osób, które mają działalność w formie agencji oraz umowie zlecenie; armatorów (na podstawie Ustawy o podatku tonażowym); pracują w działach produkcji rolnej; osób duchownych, które zrezygnowały ze zryczałtowanego podatku dochodowego.

Tak, oczywiście. Księgowość zdalna jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, dlatego warto skorzystać z tej opcji.

Terminem dostarczania dokumentów w każdym miesiącu jest 10 dzień miesiąca.

Współpracę można rozpocząć w ciągu całego roku niezależnie od miesiąca.

Oczywiście, podczas rozmów o usługach finansowych należy powiedzieć o chęci skorzystania z innych usług RodIN.

Tak, oczywiście. Po konsultacji możemy wybrać odpowiednie dodatkowe opcje, które poszerzą działania księgowe.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację!

Znajdź nas na mapie

Znajdujemy się w samym centrum Trójmiasta – nasze biuro mieści się 

na Kamiennym Potoku w Sopocie, pomiędzy Gdańskiem a Gdynią.

Adres

Tatrzańska 6, 81-814, Sopot

Godziny otwarcia